Transport

Transport żywności realizujemy przy użyciu pojazdów izotermicznych i chłodniczych. Komory ładunkowe naszych samochodów wyposażone w urządzenia pomiarowe do monitorowania temperatury przewożonego ładunku. Dzięki temu możemy zapewnić, że produkty spożywcze transportowane są w odpowiednich warunkach. W efekcie żywność, która dociera do naszych klientów, jest zawsze świeża. Na czas przewozu produkty sypkie oraz płyny zabezpieczamy przed zanieczyszczeniami z zewnątrz (szkodnikami i czynnikami atmosferycznymi). Odpowiednie warunki dla żywności utrzymujemy również podczas załadunku i rozładunku.

Zaletą naszej floty transportowej jest to, że złożona jest wyłącznie z aut, emitujących niską ilość spalin. Każde z nich ma zielone plakietkę, która daje prawo wjazdu do stref ekologicznych w Niemczech. Pozwala nam to dostarczać produkty do każdego miejsca na terenie tego kraju.

Zajmujemy się także dostawami towarów na statki w portach. W swojej hurtowni spożywczej posiadamy odpowiednio oznaczone towary, pozwalające na głębokie mrożenie niezbędne podczas długich rejsów. Zdecydowana większość naszych tras ma charakter stały i niezależny od ilości zleceń, co gwarantuje cykliczne dostawy i pozwala naszym klienta na bezstresową współpracę.